Novinky

OD 17. 5. 2021 OTEVÍRÁME VE STUDIU LEKCE PRO DVOJICE A INDIVIDUÁLNÍ TRÉNINKY.

STÁVAJÍCÍ KLIENI MAJÍ INFORMACE VE SVÝCH EMAILOVÝCH SCHRÁNKÁCH.

Děkujeme za Vaši důvěru.

FITSTUDIO JANA

Zázrak jménem „ježek”

Zázrak jménem „ježek”

Ačkoliv se to na první pohled nemusí zdát, míčky s bodlinkami, známé jako ježci, dokáží tělo příjemně uvolnit a mnohdy pomohou více než strečink. Přečtěte si příběh z Fitstudia Jana.

Číst dál
Kurzy od září vypsány

Kurzy od září vypsány

V sekci KURZY najdete všechny připravované kurzy od září. Některé jsou již obsazené.

Číst dál
Nové lekce: Probuďte v sobě kouzlo přirozeného tance

Nové lekce: Probuďte v sobě kouzlo přirozeného tance

Stále více žen mi říká, že jako malé tančily. Něco nebo někdo je ale od tance odradil - že jsou nemotorné, nemají talent, nedokáží si zapamatovat choreografii. Od té doby netančí, mají problém s pohybem, vytvořily si blok a domněnku, že pro ně tanec zkrátka není. To je ale omyl!

Číst dál
Slavíme 10. narozeniny!

Slavíme 10. narozeniny!

Báječná atmosféra, dojetí i nadšení po všech stránkách, hromada jídla z domácí kuchyně lektorek. Tak by se dalo třemi věcmi shrnout letošní 28. září. Ačkoliv byl státní svátek, naši nejvěrnější s námi přišli oslavit 10. narozeniny našeho fitstudia. A byla to velká paráda!

Číst dál
Radost z pohybu

Radost z pohybu

Kolik článků o pohybu a cvičení jste už přečetli? Kolik "dobrých" rad, jak se hýbat, jste už dostali? A ono to pořád nejde! Buď se mi nechce se pohnout a hledám výmluvy, nebo si nevěřím. Něco s vámi rezonuje? Ano? Tak se na na pohyb pojďme podívat trochu jinak.

Číst dál
Apply Icon

Ukázková lekce

Nejste si jistí, kterou lekci vybrat, nebo si chcete cvičení u nás nejprve vyzkoušet? Žádný problém! Pomůžeme Vám vybrat vhodné zaměření i termín ukázkové lekce.

Objednat se Kontakt