Novinky

STUDIO JE OTEVŘENO A TĚŠÍ SE NA NOVÉ TVÁŘE.

Děkujeme za Vaši důvěru.

FITSTUDIO JANA

Zázrak jménem „ježek”

Zázrak jménem „ježek”

Ačkoliv se to na první pohled nemusí zdát, míčky s bodlinkami, známé jako ježci, dokáží tělo příjemně uvolnit a mnohdy pomohou více než strečink. Přečtěte si příběh z Fitstudia Jana.

Číst dál
Kurzy od září vypsány

Kurzy od září vypsány

V sekci KURZY najdete všechny připravované kurzy od září. Některé jsou již obsazené.

Číst dál
Nové lekce: Probuďte v sobě kouzlo přirozeného tance

Nové lekce: Probuďte v sobě kouzlo přirozeného tance

Stále více žen mi říká, že jako malé tančily. Něco nebo někdo je ale od tance odradil - že jsou nemotorné, nemají talent, nedokáží si zapamatovat choreografii. Od té doby netančí, mají problém s pohybem, vytvořily si blok a domněnku, že pro ně tanec zkrátka není. To je ale omyl!

Číst dál
Slavíme 10. narozeniny!

Slavíme 10. narozeniny!

Báječná atmosféra, dojetí i nadšení po všech stránkách, hromada jídla z domácí kuchyně lektorek. Tak by se dalo třemi věcmi shrnout letošní 28. září. Ačkoliv byl státní svátek, naši nejvěrnější s námi přišli oslavit 10. narozeniny našeho fitstudia. A byla to velká paráda!

Číst dál
Radost z pohybu

Radost z pohybu

Kolik článků o pohybu a cvičení jste už přečetli? Kolik "dobrých" rad, jak se hýbat, jste už dostali? A ono to pořád nejde! Buď se mi nechce se pohnout a hledám výmluvy, nebo si nevěřím. Něco s vámi rezonuje? Ano? Tak se na na pohyb pojďme podívat trochu jinak.

Číst dál
Apply Icon

Ukázková lekce

Nejste si jistí, kterou lekci vybrat, nebo si chcete cvičení u nás nejprve vyzkoušet? Žádný problém! Pomůžeme Vám vybrat vhodné zaměření i termín ukázkové lekce.

Objednat se Kontakt