Naše filozofie

Cvičíme tělem i myslí

Začínali jsme jako klasické fitness centrum, ale postupně jsme pochopili, že kombinace všech možných cvičebních stylů není to pravé ořechové a nepřináší kýžené výsledky. Zvolili jsme si proto jedinou cestu, kterou se vydáváme dodnes - zdravotní funkční pohyb a styl Body & Mind.

 

Věříme, že naše profilace a náš jedinečný přístup je možné pěstovat jen v menších skupinkách a uzavřených lekcích s určitou pokročilostí, kde se s lektorkou vzájemně poznáte, důvěřujete si a můžete cíleně pracovat. Jedině tak budete schopni správně provést pohybový cvik. Je naším zájmem, abyste se při cvičení cítili příjemně a uvolněně, protože svalstvo, které je stažené, nemůže dobře pracovat.

Harmonické prostředí tak u nás najdete od recepce až po závěr kurzu. Díky tomu se k nám nebojí přijít lidé všech věkových kategorií, protože se cítí přijatí, dostává se jim plné pozornosti, péče i podpory.

Cvičení bude prospěšné vašemu zdraví a navíc si z každé hodiny odnesete báječné naladění i příjemný zážitek.

Vzděláváme se

Chceme vám předat jen ty nejcennější rady a zacvičit si s vámi tak, aby se pohyb na vašem těle projevil příznivě a v dlouhodobém horizontu. Proto spolupracujeme s kvalitními vzdělávacími akademiemi, kde se většina našich lektorek poctivě školí a získává hlubší znalosti o pohybu a lidském těle.

Spolupracujeme

Bílý kruh bezpečí
FitRomana
myPilates
Inexia
GrooFy
emocio
Zenitha
Hekoč
Apply Icon

Ukázková lekce

Nejste si jistí, kterou lekci vybrat, nebo si chcete cvičení u nás nejprve vyzkoušet? Žádný problém! Pomůžeme Vám vybrat vhodné zaměření i termín ukázkové lekce.

Objednat se Kontakt