Představení našich kurzů

Skupinové kurzy a individuální cvičení

Skupinové kurzy vedeme pro větší a menší počty klientů a rozdělujeme je podle zaměření a pokročilosti. Zapojit se mohou ženy i muži bez věkového omezení.

Pilates

Pilates je alfou a omegou našeho fitstudia, protože vychází ze souladu těla a mysli. Proto u nás najdete vše od klasických skupinových lekcí až po individuální kurzy zaměřené na konkrétní oblasti.

Rádi využíváme pomůcky a stroje, které navádí ke správnému provedení cviku. Jedná se o účinnou, bezpečnou a velmi vhodnou cvičební metodu pro udržování fyzické kondice v kterémkoliv věku. Při lekcích pomáháme odstraňovat pohybové problémy a zvětšovat ohebnost svalů a kloubů. Doporučuje se také jako návazné cvičení po rehabilitaci, po úrazech nebo chronických bolestech zad.

Tento styl cvičí i známé osobnosti jako Brad Pitt, Pierce Brosnan nebo Madonna.

Zdravé cvičení

Zdravé cvičení

Pod vedením certifikované lektorky nacvičíte správné držení těla, změníte špatné pohybové stereotypy, odstraníte dysbalance v těle a celkově posílíte a protáhnete svaly. V lekcích objevíte také prvky Pilates, práce s fasciálním systémem pomocí ježkování a strečink. Ke cvičení používáme velké a malé míče, thera bandy, válce, ježky a další pomůcky.

Zdravé cvičení
SM systém

SM systém

SM-Systém (Stabilizace a mobilizace páteře) pomůže aktivně odstranit a předcházet bolestem zad, kloubů a hlavy, vadnému držení těla, deformitám páteře a svalovým dysbalancím. Cvičení efektivně a neinvazivně řeší závažné potíže pohybového aparátu, především v oblasti páteře.

SM systém
TRX a Core training

TRX a Core training

Cvičení na závěsném systému je skvělý funkční trénink, kdy pracujeme s vahou vlastního těla v nakloněné rovině - využíváme všech tří anatomických rovin. Zátěž se upravuje nastavením polohy těla. Svalová hmota narůstá rovnoměrně, tím se snižuje riziko zranění a zvyšuje se výkonnost.

TRX a Core training
Body balance

Body balance

Body balance je program skupinového cvičení Body & Mind. Plynulá lekce, která spojuje posilovací prvky, protažení i uvolnění. Objevíte zde prvky pilates, jogy, power strečinku. Často se využívají pomůcky jako overball, theraband a jiné. Vše příjemně plyne a navazuje na sebe. Body balance bývá velmi vyhledávanou lekcí v různých Fit studiích.

Body balance
FitLady

FitLady

Lekce věnovaná především ženám 60+ (ale nejen jim), které jsou stále aktivní a mají chuť pracovat na své kondici, zpevnění svalů a účinně tak bojovat proti osteoporóze. Tento kurz je zaměřen na posilování všech svalových partií, na rozvoj koordinace, motoriky a pohotovosti. Využíváme k tomu lehké činky, gumové pásy, overbally, vlastní tělo...

FitLady

Cvičíme v centru Brna, na Veveří 57

a těšíme se na Vaši návštěvu !

informace: info@fitstudiojana.cz / info@darujsipohyb.cz

Apply Icon

Ukázková lekce

Nejste si jistí, kterou lekci vybrat, nebo si chcete cvičení u nás nejprve vyzkoušet? Žádný problém! Pomůžeme Vám vybrat vhodné zaměření i termín ukázkové lekce.

Objednat se Kontakt