Zdravé cvičení v rodinné atmosféře

Ve FitStudiu Jana se nad cvičením zamýšlíme v hlubším smyslu. Není pro nás důležitý váš výkon, ale to, abyste se při cvičení cítili dobře, uvolněně, měli správně postavené tělo a nic vás nebolelo. Proto si zakládáme na individuálním přístupu, který zohledňuje vaše potřeby a respektuje vaše pohybové možnosti.

Naše studio je také výjimečné přátelskou atmosférou a přívětivým naladěním každého, kdo k nám vstoupí. A je to poznat již ve dveřích. Většina z našich klientů k nám chodí pravidelně a dlouhodobě, někteří jsou nám věrní dokonce již 11 let od založení studia v roce 2006. Našimi kurzy prošlo již přes 1 000 klientů, kteří cvičili pod vedením více než 70 lektorů. Budujeme si důvěru, na lekcích se často smějeme a všichni máme radost z pohybu. Ta je nepostradatelnou součástí cvičení.

Rádi u nás přivítáme ženy i muže všech věkových kategorií, od dětí až po seniory. Ukážeme vám, že cvičit se dá v každém věku, pohodlně a bez omezení.

Vybrat si můžete z řady kurzů:

Kurzy mají navíc něco společného. Naučíme vás správně a zdravě se hýbat při jakékoliv každodenní činnosti - ať už sedíte v kanceláři, stojíte u stroje či kuchyňské linky, nebo pracujete na zahradě. Pokud již patříte mezi aktivní sportovce, společně rozvineme vaši sílu a flexibilitu svalů a středu těla (core). Právě správné zapojení středu těla nebo hlubokého stabilizačního systému je pro kterýkoliv pohyb nezbytný.

Kromě klasických kurzů pořádáme semináře pro veřejnost, kde získáte teoretickou průpravu do daného zdravotního problému a zároveň jeho praktické řešení.

Naše hlavní fitstudio najdete na ulici Veveří v Brně, cvičíme ale také v městské části Kohoutovice. Veškeré prostory vám nabídnou plnohodnotné zázemí.

Těšíme se, až vás u nás přivítáme!