Obchodní podmínky

VŠEOBECNÉ PODMÍNKY VSTUPŮ NA KURZY FIT STUDIO JANA

V pohybových kurzech je klientům garantováno místo na 3-5 měsíců předem. Rezervace na pohybové kurzy je platná po uhrazení zálohy 500kč. Klient získá přístup do rezervačního systému, kde si poté z důvodu nemoci, či jiných důvodů, může lekci zrušit a vybrat si náhradu. Rušit lekci lze maximálně 5h před jejím začátkem, stejně tak vybrat náhradu. Pokud klient nemá možnost pracovat s rezervačním systémem přes PC, lze lekce rušit mailem: info@fitstudiojana.cz, telefonicky nebo sms na tel. 732 157 784. Toto číslo bude pro hovory v provozu pouze od pondělí do čtvrtku od 8.30 do 12 a 16-19h (na sms nebudeme reagovat).

Zrušenou lekci je možné nahradit na jiném kurzu z naší nabídky během platnosti permanentky a pouze do výše kapacity kurzu. Kurzy s 5ti měsíční garancí místa se nahrazují na kurzech stejného typu, kurzy s 3měsíční garancí místa se nahrazují na těchto kratších kurzech. Nevybrané lekce nelze převádět do dalšího období, výjimkou jsou zrušené lekce během posledního týdne stávajícího kurzu. Tyto lekce je možné nahradit v následujícím měsíci nového kurzu. Uhrazené kurzovné se po zahájení kurzu nevrací. Klient, který z nějakých důvodů nemůže pokračovat v započatém kurzu, si může zajistit za sebe náhradu, které permanentku předá.

Doporučujeme, aby klienti svá zdravotní omezení a zdravotní stav oznámili při rezervaci pohybového kurzu, případně na první lekci přímo lektorce, která dle toho přizpůsobí cvičební program. V případě větších či akutních zdravotních potíží by se klienti měli obracet na fyzioterapii a rehabilitaci.


Apply Icon

Ukázková lekce

Nejste si jistí, kterou lekci vybrat, nebo si chcete cvičení u nás nejprve vyzkoušet? Žádný problém! Pomůžeme Vám vybrat vhodné zaměření i termín ukázkové lekce.

Objednat se Kontakt