Hana Obluková

Když jsem se zapsala na individuální hodiny pilates, byl to poslední zoufalý pokus, jak ulevit bolestem zad a krční páteře. Pokládala jsem pilates za trochu nudný způsob cvičení, při kterém se jen stojí nebo leží, používají se svaly o jejichž existenci nemám ponětí, a moc se nezpotím. Všechno je ale jinak :)

Díky Janě Šimkové a jejímu hluboce lidskému a vysoce profesionálnímu přístupu jsem pilates zcela propadla. Získala jsem mnohem více, než jsem na začátku doufala. Záda mě po letech obtíží konečně nebolí, vím, jak si je účinně protáhnout, když je třeba. Naučila jsem se víc vnímat své tělo a jeho potřeby. Cítím se vyrovnanější a klidnější, učím se zastavit se a vydechnout v běhu dne. Připadám si pružnější a štíhlejší, volné haleny jsem vyměnila za upnutá trika.
Docházím i na skupinové kurzy, jsem nadšená ze spine correctoru.

Všechny lektorky, které jsem poznala, jsou vstřícné a ochotné pomoci a vysvětlit vše, co je třeba. Pilates není jen cvičení na podložce, existuje spousta rafinovaných pomůcek a přístrojů. Mozek rozhodně nevypíná, někdy se nadře víc, než svaly.

Chci všem z Fit studia moc poděkovat za krásně strávené roky a už se těším na další.

Apply Icon

Ukázková lekce

Nejste si jistí, kterou lekci vybrat, nebo si chcete cvičení u nás nejprve vyzkoušet? Žádný problém! Pomůžeme Vám vybrat vhodné zaměření i termín ukázkové lekce.

Objednat se Kontakt