Cvičíme tělem i myslí

Začínali jsme jako klasické fitness centrum, ale postupně jsme pochopili, že kombinace všech možných cvičebních stylů není to pravé ořechové a nepřináší kýžené výsledky. Zvolili jsme si proto jedinou cestu, kterou se vydáváme dodnes - zdravotní funkční pohyb a styl Body & Mind.

Věříme, že naše profilace a náš jedinečný přístup je možné pěstovat jen v menších skupinkách a uzavřených lekcích s určitou pokročilostí, kde se s lektorkou vzájemně poznáte, důvěřujete si a můžete cíleně pracovat. Jedině tak budete schopni správně provést pohybový cvik. Je naším zájmem, abyste se při cvičení cítili příjemně a uvolněně, protože svalstvo, které je stažené, nemůže dobře pracovat.

Harmonické prostředí tak u nás najdete od recepce až po závěr kurzu. Díky tomu se k nám nebojí přijít lidé všech věkových kategorií, protože se cítí přijatí, dostává se jim plné pozornosti, péče i podpory.

Cvičení bude prospěšné vašemu zdraví a navíc si z každé hodiny odnesete báječné naladění i příjemný zážitek.

Vzděláváme se, spolupracujeme

Chceme vám předat jen ty nejcennější rady a zacvičit si s vámi tak, aby se pohyb na vašem těle projevil příznivě a v dlouhodobém horizontu. Proto spolupracujeme s kvalitními vzdělávacími akademiemi kde se většina našich lektorek poctivě školí a získává hlubší znalosti o pohybu a lidském těle. Dvě z nás dokonce patří mezi aktivní školitele těchto akademií.

Spolupracujeme také s neziskovou organizací Bílý kruh bezpečí, školíme pro firmy (AXA, Mergon) Kompenzační cvičení v kanceláři při dlouhodobém sezení, jako jediní v Brně vedeme specializované kurzy Zdravé cvičení pro děti, kde se věnujeme jejich správnému pohybovému rozvoji.