Slavíme 10. narozeniny!

Báječná atmosféra, dojetí i nadšení po všech stránkách, hromada jídla z domácí kuchyně lektorek. Tak by se dalo třemi věcmi shrnout letošní 28. září. Ačkoliv byl státní svátek, naši nejvěrnější s námi přišli oslavit 10. narozeniny našeho fitstudia. A byla to velká paráda!

Oslava, jak se sluší a patří, odstartovala chytlavou hudbou. Tu si vzala na starost kapela Cache Cache, kde hraje a zpívá i naše lektorka Vendulka. Úvodní slovo Jany Šimkové, majitelky studia, bylo otevřené, zábavné a potěšilo na srdci.

Hřebem oslavy, i když téměř na samém začátku, bylo společné vystoupení lektorek. Řada z nás se sice bála nejhoršího, ale žádný trapas nakonec nepřišel :) Jsme nadšené, že jsme si to všechny tolik užily a že nám závěrečný potlesk publika patřil právem. Všechna dřina a odříkání, kdy jsme pilně trénovaly po večerech, stála za to.

Fit Studio Jana, Slavíme 10. narozeniny!

Hosté si také mohli na vlastní kůži vyzkoušet několik ukázkových lekcí zdravotního cvičení, pánevního dna, končetin, Pilates, TRX a SM-Systému. Připravili jsme si i vystoupení na ukázku Pilates strojů v horním sále.

Fit Studio Jana, Slavíme 10. narozeniny!

Nechybělo ani slosování o ceny a živé debatování u recepčního pultíku, který se prohýbal pod cateringovými tácy.

Oslava nás moc bavila. Sobě i vám přejeme, abychom společně, v příjemné atmosféře a plném zdraví odcvičili ještě alespoň dalších 10 let!


Apply Icon

Ukázková lekce

Nejste si jistí, kterou lekci vybrat, nebo si chcete cvičení u nás nejprve vyzkoušet? Žádný problém! Pomůžeme Vám vybrat vhodné zaměření i termín ukázkové lekce.

Objednat se Kontakt