Pohyb tělem i myslí

Ačkoliv se to na první pohled nemusí zdát, míčky s bodlinkami, známé jako ježci, dokáží tělo příjemně uvolnit a mnohdy pomohou více než strečink. Přečtěte si příběh z Fit studia Jana a přijďte na seminář o ježkování.

Stále více žen mi říká, že jako malé tančily. Něco nebo někdo je ale od tance odradil - že jsou nemotorné, nemají talent, nedokáží si zapamatovat choreografii. Od té doby netančí, mají problém s pohybem, vytvořily si blok a domněnku, že pro ně tanec zkrátka není. To je ale omyl!

Báječná atmosféra, dojetí i nadšení po všech stránkách, hromada jídla z domácí kuchyně lektorek. Tak by se dalo třemi věcmi shrnout letošní 28. září. Ačkoliv byl státní svátek, naši nejvěrnější s námi přišli oslavit 10. narozeniny našeho fitstudia. A byla to velká paráda!

Kolik článků o pohybu a cvičení jste už přečetli? Kolik "dobrých" rad, jak se hýbat, jste už dostali? A ono to pořád nejde! Buď se mi nechce se pohnout a hledám výmluvy, nebo si nevěřím. Něco s vámi rezonuje? Ano? Tak se na na pohyb pojďme podívat trochu jinak.