Slavíme 10. narozeniny!

Báječná atmosféra, dojetí i nadšení po všech stránkách, hromada jídla z domácí kuchyně lektorek. Tak by se dalo třemi věcmi shrnout letošní 28. září. Ačkoliv byl státní svátek, naši nejvěrnější s námi přišli oslavit 10. narozeniny našeho fitstudia. A byla to velká paráda!

Oslava, jak se sluší a patří, odstartovala chytlavou hudbou. Tu si vzala na starost kapela Cache Cache, kde hraje a zpívá i naše lektorka Vendulka. Úvodní slovo Jany Šimkové, majitelky studia, bylo otevřené, zábavné a potěšilo na srdci.

Hřebem oslavy, i když téměř na samém začátku, bylo společné vystoupení lektorek. Řada z nás se sice bála nejhoršího, ale žádný trapas nakonec nepřišel :) Jsme nadšené, že jsme si to všechny tolik užily a že nám závěrečný potlesk publika patřil právem. Všechna dřina a odříkání, kdy jsme pilně trénovaly po večerech, stála za to.

Hosté si také mohli na vlastní kůži vyzkoušet několik ukázkových lekcí zdravotního cvičení, pánevního dna, končetin, Pilates, TRX a SM-Systému. Připravili jsme si i vystoupení na ukázku Pilates strojů v horním sále.

Nechybělo ani slosování o ceny a živé debatování u recepčního pultíku, který se prohýbal pod cateringovými tácy.

Oslava nás moc bavila. Sobě i vám přejeme, abychom společně, v příjemné atmosféře a plném zdraví odcvičili ještě alespoň dalších 10 let!